Bursa Kitap Fuarı 2024 Hakkında

Bursa Kitap Fuarı, düzenlendiği ilk günden bugüne kadar yüzlerce yayınevi ve yazarı Bursa ve çevre kentlerden gelen 4 milyondan fazla okurla buluşturdu. Çeşitli kültür etkinliklerine ev sahipliği yapan fuar, kitapseverlerin bir araya gelmesini, yeni eserler keşfetmesini ve yazarlarla doğrudan etkileşimde bulunmasını sağlamakta.

Bursa Kitap Fuarı Bilgileri:

Tarih: 2-10 Mart 2024
Konum: Bursa
Yer: TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi


DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN > BURSA KİTAP FUARI 2024'Ü NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ?

Kültür ve Edebiyatın Buluşma Noktası

Bursa, tarihi zenginlikleri, kültürel çeşitliliği ve sanatsal mirasıyla ön plana çıkan bir şehirdir. Bursa Kitap Fuarı, bu muazzam şehri kitaplarla buluşturarak, her yaştan okur için eşsiz bir deneyim sunuyor. Fuar, yirmi yıldır binlerce kitapseveri bölgenin tarihini, doğasını ve edebiyatını keşfetmeye davet ediyor. Yayınevleri ve yazarların katılımıyla gerçekleşecek fuar, çeşitli kültürel etkinlikleri ile kitap tutkunları için unutulmaz bir kültür şöleni olacak. Kitapseverler, bölgenin renkli geçmişi, eşsiz doğası ve özgün edebiyat geleneği hakkında bilgi edinirken, aynı zamanda yeni kitaplar keşfetme fırsatı buluyorlar. Kitaplarla dolu bir dünyada kültürün ve bilginin izini sürmek için, Bursa Kitap Fuarı'na adım atın ve bu eşsiz buluşmaya tanıklık edin.  
 
 

Güçlü İş Birlikleri, Güçlü Fuar

TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 2-10 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek fuar, Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliği beraberinde düzenlenmektedir. Bu birliktelikten alınan güçle birçok yayınevi, yüzlerce yazarı ve binlerce kitabı okurlarla bir araya getiriyor.
 
BURSA KİTAP FUARI 2024'E STANTLI KATILIM SAĞLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ.